Titles you rated
Darkest HourRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 0.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
TenetRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 0.5
The Divine FuryRated ★ 0.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5