Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.5
High KickRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0