Movies
Ratings
157
Ant-ManRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5
ChefRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 1.0
CarsRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0