Series
Ratings
84
ERASEDRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
School-Live!Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Monogatari Series: Second SeasonRated ★ 5.0
Chrono CrusadeRated ★ 5.0
ChobitsRated ★ 5.0
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 5.0- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 5.0