Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0