Movies
Ratings
903
Gangs of New YorkRated ★ 5.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Platform 2Rated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 2.5
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
UprisingRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Cannibal HolocaustRated ★ 2.0
The Brown BunnyRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 5.0- PilotRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 3.0