Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 0.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 0.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Lie to MeRated ★ 0.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 0.5
History of a SalarymanRated ★ 0.5
Vampire ProsecutorRated ★ 0.5
The K2Rated ★ 0.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 0.5
Emergency CoupleRated ★ 0.5
Grey's AnatomyRated ★ 1.0
Grey's AnatomyRated ★ 1.0
Solomon's PerjuryRated ★ 0.5
Mr. OsomatsuRated ★ 0.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 0.5
Queen of MysteryRated ★ 0.5- Grey's AnatomyRated ★ 1.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 0.5