Titles you rated
BedevilledRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5