Titles you rated
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5