Titles you rated
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0