Titles you rated
Concrete MarketRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
SmileRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5- Never Said GoodbyeRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5