Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.0
ArionRated ★ 2.5
The Big BlueRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 2.5
Big NightRated ★ 3.0
StigmataRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The AssassinRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
I'm Still HereRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 2.5