Titles you rated
Morning GloryRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 0.5
The IslandRated ★ 4.5
The ProposalRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0