Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.0
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 4.0
PicnicRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
UndoRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 4.0
A Perfect WorldRated ★ 4.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
AmyRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5