Series
Ratings
25
Happy TogetherRated ★ 4.0- IslandRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0- The Path to GloryRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0