Titles you rated
FlightplanRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The Perfect NeighborRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 1.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ExtinctionRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Knock at the CabinRated ★ 3.5
The DivideRated ★ 3.0
NowhereRated ★ 1.5
UpgradeRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
StillwaterRated ★ 3.5