Titles you rated
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0