Series
Ratings
85
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0