Series
Ratings
44
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0