Movies
Ratings
1272
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
SplitRated ★ 0.5
Portrait of a BeautyRated ★ 1.5
Blood and TiesRated ★ 3.0
The FighterRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 2.5
The Divine WeaponRated ★ 2.0
HolidayRated ★ 2.5
LooperRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 5.0
RushRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
Dark CityRated ★ 4.0
The Brothers GrimmRated ★ 2.0
Bad GuyRated ★ 3.0