Series
Ratings
39
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0