Movies
Ratings
77
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0