Titles you rated
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0- Fork you Boss Season 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Miss in KissRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5