Titles you rated
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
Lu Over the WallRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Bad GeniusRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5