Movies
Ratings
875
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Ghostbusters IIRated ★ 2.5
Bad TeacherRated ★ 2.5
LooperRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The PostRated ★ 3.5
Marie AntoinetteRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Groundhog DayRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 3.5
The FamilyRated ★ 2.5
Side EffectsRated ★ 3.0