Titles you rated
Love UntangledRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 3.5
RomaRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 4.0
JudyRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5