Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Pyramid GameRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 5.0
My DearestRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5