Titles you rated
BelieverRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Company MenRated ★ 2.5
The CircleRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Golden SlumberRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Young & BeautifulRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Nine 1/2 WeeksRated ★ 4.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.0