Movies
Ratings
15
AvatarRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0