Movies
Ratings
70
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
HairsprayRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5