Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 2.5
Our PresidentRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 2.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0