Titles you rated
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 2.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
13 Going on 30Rated ★ 2.5
Wild ChildRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Magic in the MoonlightRated ★ 1.5
Get OutRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.5