Movies
Ratings
78
Little WomenRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 3.5
After My DeathRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Broken FlowersRated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 3.5
TullyRated ★ 4.5
Captain FantasticRated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5