Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
TwistersRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0