Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 0.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5