Titles you rated
16 WishesRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.5