Movies
Ratings
331
Goya's GhostsRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 2.0
Bitch on the BeachRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Things to ComeRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.5
Ich bin dann mal wegRated ★ 2.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
JaneRated ★ 5.0
Death Becomes HerRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.5
Spy NationRated ★ 5.0
My PlaceRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5