Titles you rated
HealerRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 5.0
The Last CinderellaRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 5.0