Titles you rated
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 5.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.5
LIFERated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0