Movies
Ratings
637
Good NewsRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0
The FabelmansRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
VictoryRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0