Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Years and YearsRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
The ChairRated ★ 4.5
The ActRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Skam France Season 2Rated ★ 3.0
Skam France Season 1Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0