Titles you rated
Worlds WithinRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.0
In Time With YouRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0