Titles you rated
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The Red HerringRated ★ 0.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5