Movies
Ratings
282
AlienoidRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0- The BannersRated ★ 3.5
- EngravedRated ★ 2.5
- Another TownRated ★ 3.0
- Allergy of loveRated ★ 3.5
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
ClickRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 1.5
Iron ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5