Titles you rated
MotherRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 1.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0