Series
Ratings
17
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0