Movies
Ratings
137
Terminator SalvationRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 5.0
Mood of the DayRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Romantic DebtorsRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0- The Last RideRated ★ 5.0
GoosebumpsRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 5.0
Baby and MeRated ★ 5.0