Titles you rated
Hollow ManRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0