Titles you rated
American SniperRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
HopeRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
Remember YouRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0