Series
Ratings
16
GoblinRated ★ 3.0- プライドRated ★ 4.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Heartless CityRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Prison Break Season 4Rated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 2.0